Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Login
no: Logg inn

en: None
no: Ingen

en: Unknown
no: Ukjent

en: Address
no: Adresse

en: email
no: e-post

en: First name
no: Fornavn

en: City
no: By

en: Surname
no: Etternavn
