Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Login
ru: Логин

en: None
ru: Нет

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Address
ru: Адрес

en: First name
ru: Имя

en: City
ru: Город

en: Zip/Postal code
ru: Zip/Почтовый код

en: Due date
ru: Срок

en: Surname
ru: Фамилия

en: Street number
ru: Номер улицы

en: Issue date
ru: Выпущен
