Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Login
tr: Giriş

en: None
tr: Hiçbiri

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Address
tr: Adres

en: email
tr: e-posta

en: First name
tr: Ad

en: City
tr: Şehir
