Koha connector (7.x-3.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Login
fi: Kirjaudu

en: None
fi: Ei mitään

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Address
fi: Osoite

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: First name
fi: Etunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Due date
fi: Eräpäivä
