Koi (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: By
eo: De

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: by
eo: de

en: Post new comment
eo: Afiŝu novan komenton
