Koi (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Pages
jv: Kaca

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Skip to main content
jv: Liwati nang konten utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Status message
jv: Status pesen
