Koi (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Матеріали

en: By
uk: Автор:

en: Help
uk: Довідка

en: Last post
uk: Останнє повідомлення

en: Footer
uk: Підвал

en: Forum
uk: Форум

en: ‹ previous
uk: ‹ назад

en: next ›
uk: далі ›

en: Topics
uk: Обговорення

en: Posts
uk: Матеріали

en: on
uk: увімкнено

en: by
uk: від

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного матеріалу

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Warning message
uk: Попередження

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Status message
uk: Повідомлення стану

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу
