Koi (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: By
fa: توسط

en: Help
fa: کمک

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Footer
fa: پاورقی

en: Forum
fa: تالار

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: by
fa: توسط

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Post new comment
fa: ارسال نظر جدید

en: Warning message
fa: پیغام اخطار

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Secondary menu
fa: منوی دوم

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
