Koi (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: By
hi: द्वारा

en: Help
hi: मदद

en: Forum
hi: संगोष्ठी

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला ›

en: by
hi: द्बारा

en: Post new comment
hi: नये कमेन्ट दर्ज करें

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
