Koi (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Forum
ug: مەيدان

en: Topics
ug: تېما

en: Posts
ug: يازما
