Koi (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Posts
ka: პოსტები

en: by
ka: ავტორი
