Koi (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Footer
nn: Botntekst

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: by
nn: av

en: Post new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Footer second column
nn: Botntekst andre kolonne

en: Footer third column
nn: Botntekst tredje kolonne

en: Footer fourth column
nn: Botntekst fjerde kolonne
