Koi (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Topics
se: Fáttát
