Koi (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
