Koi (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Footer
vi: Phần chân

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: on
vi: vào

en: by
vi: bởi

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Post new comment
vi: Bình luận

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Footer first column
vi: Cột đầu tiên ở phần chân trang web

en: Footer second column
vi: Cột thứ 2 ở phần chân

en: Footer third column
vi: Cột thứ 3 ở phần chân

en: Footer fourth column
vi: Cột thứ 4 ở phần chân
