Koi (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Last post
cs: Poslední

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: by
cs: od

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Post new comment
cs: Poslat nový komentář

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky
