Koi (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: by
km: តាម​​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Post new comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់​ថ្មី

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Footer second column
km: ជួរឈរ​ទីពីរ​របស់​បាតកថា

en: Footer third column
km: ជួរឈរ​ទីបី​របស់​បាតកថា

en: Footer fourth column
km: ជួរឈរ​ទី​បួន​របស់​បាតកថា
