Koi (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: By
nl: Door

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Footer
nl: Voet

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: on
nl: op

en: by
nl: door

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Post new comment
nl: Nieuwe reactie inzenden

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Footer fourth column
nl: Vierde kolom voettekst
