Koi (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
