Koi (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Last post
bs: Zadnji post

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: by
bs: od

en: Post new comment
bs: Postavi novi komentar
