Koi (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: By
gl: Por

en: Help
gl: Axuda

en: Last post
gl: Última entrada

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Forum
gl: Foro

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: by
gl: por

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Post new comment
gl: Enviar un novo comentario

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina
