Koi (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: By
hr: Od

en: Help
hr: Pomoć

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Footer
hr: Podnožje

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: by
hr: od

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Post new comment
hr: Objavi novi komentar

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja

en: Footer third column
hr: Treći stupac podnožja

en: Footer fourth column
hr: Četvrti stupac podnožja
