Koi (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Footer
ru: Подвал

en: Forum
ru: Форум

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: on
ru: вкл

en: by
ru: автор

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Post new comment
ru: Отправить комментарий

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Status message
ru: Статус

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: more ›
ru: больше ›

en:  comment
ru:  коммментарий

en:  comments
ru:  комментарии
