Koi (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: By
ur: کی جانب سے

en: Help
ur: مدد

en: Forum
ur: فورم

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>
