Koi (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: by
be: аўтар

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Post new comment
be: Дапісаць новы камэнтар

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра
