Koi (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Footer
cy: Troedyn

en: Forum
cy: Fforwm

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion

en: by
cy: drwy

en: Error message
cy: Neges wall

en: Post new comment
cy: Cofnodi sylw newydd

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen

en: Status message
cy: Neges statws
