Koi (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: on
et: -

en: by
et: postitas

en: Error message
et: Veateade

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Warning message
et: Hoiatus

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
