Koi (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: By
kk: Жазған

en: Help
kk: Көмек

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: by
kk: кұрылған

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
