Koi (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: By
ku: لەلایەن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Post new comment
ku: بۆچوونی نوێ بنووسه‌

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
