Koi (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: on
lt: -

en: by
lt: pagal

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
