Koi (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Home
pt: Início

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: By
pt: Por

en: Help
pt: Ajuda

en: Last post
pt: Último post

en: Footer
pt: Rodapé

en: Forum
pt: Fórum

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Topics
pt: Tópicos

en: on
pt: em

en: by
pt: escrito por

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Post new comment
pt: Comentar

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: Footer first column
pt: Primeira coluna do rodapé

en: Footer second column
pt: Segunda coluna do rodapé

en: Footer third column
pt: Terceira coluna do rodapé

en: Footer fourth column
pt: Quarta coluna do rodapé

en:  comments
pt:  comentários

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé
