Koi (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Help
ta: உதவி

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >
