Koi (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: By
ar: من طرف

en: Help
ar: المساعدة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Footer
ar: التذييل

en: Forum
ar: المنتدى

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: by
ar: كتبه

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Post new comment
ar: علِّق

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Footer fourth column
ar: العمود الرابع لتذييل الصفحة
