Koi (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: By
da: Af

en: Help
da: Hjælp

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Footer
da: Sidefod

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: on
da: til

en: by
da: af

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Post new comment
da: Indsend kommentar

en: Warning message
da: Advarsel

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Footer first column
da: Footer første spalte

en: Footer second column
da: Footer anden spalte

en: Footer third column
da: Footer tredje spalte

en: Footer fourth column
da: Footer fjerde spalte

en:  comments
da:  kommentarer

en: Footer menu
da: Footer-menu
