Koi (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Post new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးသွင်းရန်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
