Koi (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: By
af: Deur

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Footer
af: Onderskrif

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: by
af: deur

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
