Koi (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: by
bg: от

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Post new comment
bg: Нов коментар

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
