Koi (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: By
hu: Írta

en: Help
hu: Súgó

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: on
hu: be

en: by
hu: -

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Post new comment
hu: Új hozzászólás beküldése

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: more ›
hu: tovább ›

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
hu: Információ a webhely jogtulajdonosáról. A lap alján fog megjelenni.

en:  comment
hu:  hozzászólás

en:  comments
hu:  hozzászólások

en: Header menu
hu: Fejléc menü

en: Footer menu
hu: Lábléc menü
