Koi (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
