Koi (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: By
kn: ಇಂದ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: by
kn: ಇಂದ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Post new comment
kn: ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ ಸೇರಿಸಿ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
