Koi (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
