Koi (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
