Koi (7.x-1.6) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Footer first column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 1

en: Footer second column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 2

en: Footer third column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 3

en: Footer fourth column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 4
