Koi (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: by
lv: Iesniedza

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Post new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla
