Koi (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: By
th: โดย

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: by
th: โดย

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Post new comment
th: แสดงความคิดเห็น

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Status message
th: สถานะข้อความ
