Koi (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: By
tr: tarafından

en: Help
tr: Yardım

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: by
tr: yazan

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Post new comment
tr: Yeni yorum gönder

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Footer first column
tr: Altbilgi birinci sütun

en: Footer second column
tr: Altbilgi ikinci sütun

en: Footer third column
tr: Altbilgi üçüncü sütun

en: Footer fourth column
tr: Altbilgi dördüncü sütun

en:  comment
tr:  yorum

en:  comments
tr:  yorumlar

en: Header menu
tr: Başlık menüsü

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü
