Koi (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: By
ca: Per

en: Help
ca: Ajuda

en: Last post
ca: Darrer article

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: on
ca: a

en: by
ca: per

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Header menu
ca: Menú de la capçalera
