Koi (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: By
is: Eftir

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Footer
is: Fótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: by
is: eftir

en: Post new comment
is: Senda inn ummæli
