Koi (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Help
ml: സഹായം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
