Koi (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: By
pt: Por

en: Help
pt: Ajuda

en: Last post
pt: Última entrada

en: Footer
pt: Rodapé

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Topics
pt: Tópicos

en: Posts
pt: Mensagens

en: by
pt: por

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Post new comment
pt: Submeter um novo comentário

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Footer first column
pt: Rodapé da primeira coluna

en: Footer second column
pt: Rodapé da segunda coluna

en: Footer third column
pt: Rodapé terceira coluna

en: Footer fourth column
pt: Rodapé quarta coluna
